Nabíjateľný COB LED reflektor - FLB 20C
Kód: FLB20CPodrobný popis
Nabíjateľný COB LED reflektor - FLB 20C prináša praktické riešenie ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 5000 K, krytie (ip) IP44 a kapacita akumulátora 5400 mAh. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Nabíjateľný COB LED reflektor - FLB 20C je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084953065 |
| Farba: | čierna / modrá |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 ks |
| Rozmery: | rozmery: 17x12,5x5 cm / 17x12x9 cm |
| Teplota chromatickosti: | 5000 K |
| Výkon: | max. 20W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | COB LED |
| Svietivosť: | max. 1600 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Prevádzkový čas: | max. 3,5 h (750 lm) / max. 2 h (1600 lm) |
| Kód výrobcu: | FLB20C |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Kapacita akumulátora: | 5400 mAh |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
