Nabíjateľný COB LED reflektor - FLB 10C
Kód: FLB10CPodrobný popis
Nabíjateľný COB LED reflektor - FLB 10C sa hodí ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 5000 K, krytie (ip) IP44 a kapacita akumulátora 5000 mAh. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084953058 |
| Farba: | čierna / modrá |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 ks |
| Rozmery: | rozmery: 25x20,5x5 cm / 15x20,5x18 cm |
| Teplota chromatickosti: | 5000 K |
| Výkon: | max. 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | COB LED |
| Svietivosť: | max. 1000 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Prevádzkový čas: | max. 4 h (500 lumen), max. 2 h (1000 lumen) |
| Kód výrobcu: | FLB10C |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Kapacita akumulátora: | 5000 mAh |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
