Luxusné masážne kreslo EPIC X10
Kód: X10Podrobný popis
Luxusné masážne kreslo EPIC X10 je navrhnutý na praktické používanie v domácich aj komerčných priestoroch. Pri pravidelnej prevádzke ponúka vyvážený pomer funkčnosti, spoľahlivosti a používateľského komfortu.
Pri používaní oceníte najmä napätie 120W, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| EAN: | 8585040912060 |
| Materiál: | syntetická koža |
| Napätie: | 120W |
| Výrobca: | NEDES |
| Balenie: | 1/1 |
| Bluetooth mp prehrávanie: | áno |
| Farba: | šedá / antracitová |
| Hmotnosť brutto (g): | 101000 |
| Hmotnosť: | 84000 |
| Hmotnosť užívateľa max.do: | 105kg |
| Kód výrobcu: | X10 |
| Masážna technika: | 3D |
| Napájanie: | AC220-240V |
| Názov / model : | Luxusné masážne kreslo / X10 |
| Odporúčaná frekvencia: | 50-60Hz |
| Odporúčaný čas masáže: | 15min |
| Osobitné vlastnosti: | široké vnútro a ľahké, bezproblémové nastupovanie |
| Polohovanie kresla: | elektrické |
| Programy masáže: | relax, sleep aid, fatigue recovery, pain relief, neck & shoulder, activate collaterals, back care, deep tissue |
| Veľkosť v naklonenej polohe (mm): | 1650x785x870 |
| Veľkosť v zvislej polohe (mm): | 1550x785x1150 |
| Veľkosť vonkajšieho balenia (mm): | 1770x780x892,5 |
| Vyhrievanie: | áno |
| Výška užívateľa max.do : | 190cm |
| Zero gravity: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
