Legrand Valena tlačidlo Biele 774411
Kód: 774411Podrobný popis
VALENA TLAČIDLO BIELE
Elektroinštalačný prvok Legrand zo série Valena v prevedení biely, plast je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 774411
- Séria: Valena
- Typ: Elektroinštalačný prvok
- Farba: Biely
- Materiál: Plast
- Krytie: IP31
- Mechanická odolnosť: IK04
- Menovitý prúd: 10 A
- Menovité napätie: 250 V
- Povrch: Lesklý
- RAL: 9003
- Šírka: 71 mm
- Výška: 71 mm
- Hĺbka: 37 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP31, odolnosť IK04.
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vypínače |
|---|---|
| EAN: | 3245067744116 |
| Farba: | Biely |
| Krytie (IP): | IP31 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Menovitý prúd: | 10A |
| Napätie: | 250V |
| Povrch: | Lesklý |
| RAL: | 9003 |
| Séria: | Valena |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 774411 |
| Montážne usporiadanie: | Základný prvok s centrálnou krycou doskou |
| Model: | Jedno tlačidlo |
| Spôsob činnosti: | Kolískový spínač |
| Počet kontaktov ako normálne zatvorený kontakt: | 0 |
| Počet kontaktov ako normálne otvorený kontakt: | 1 |
| Počet kontaktov ako prepínacích kontaktov: | 0 |
| Bezkontaktný typ: | Nie |
| Počet kolískových spínačov: | 1 |
| Počet modulov (modulový systém): | 2 |
| Počet pólov: | 1 |
| S osvetlením: | Áno |
| S doplnkovým svetelným signálom: | Áno |
| Kontakt spätnej väzby: | Nie |
| Typ pripojenia: | Push-in svorka |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Typ zapínania: | Montáž pomocou čeľuste a skrutky |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| RAL-číslo (podobné): | 9003 |
| Transparentné: | Nie |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Nie |
| Odtlačok: | Žiadne |
| Šírka zariadenia: | 71MM |
| Výška zariadenia: | 71MM |
| Hĺbka zariadenia: | 37MM |
| Min. hĺbka zabudovanej inštalačnej krabice: | 40MM |
| Kompatibilné s Apple HomeKit: | Nie |
| Kompatibilné s Asistentom Google: | Nie |
| Kompatibilné s Amazon Alexa: | Nie |
| K dispozícii je podpora IFTTT: | Nie |
| Zabudovaná hĺbka: | 21MM |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-40°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-40°C |
| Typ napätia: | AC |
| Frekvencia (Min-Max): | 50-60HZ |
| Káblový úsek (Min-Max): | 2.5-2.5 mm² |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
