Legrand Valena Life zásuvka 2P+T s Detskou Ochranou Čierna 756380
Kód: 756380Podrobný popis
VALENA LIFE ZÁSUVKA 2P+T S DETSKOU OCHRANOU ČIERNA
Zásuvka Legrand zo série Valena Life v prevedení čierna, plast je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 756380
- Séria: Valena Life
- Typ: Zásuvka
- Farba: Čierna
- Materiál: Plast
- Krytie: IP20
- Mechanická odolnosť: IK04
- Menovitý prúd: 16 A
- Menovité napätie: 250 V
- Povrch: Matný
- Šírka: 74.6 mm
- Výška: 74.6 mm
- Hĺbka: 37.35 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP20, odolnosť IK04.
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 3414972240864 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V |
| Povrch: | Matný |
| Séria: | Valena Life |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 756380 |
| Model: | Uzemňovací kolík |
| Súčasne spínajúci nulový vodič: | Nie |
| Ochranný kontakt: | Okrúhly |
| Počet aktívnych kolíkov (okrúhly): | 2 |
| Počet aktívnych pinov (plochý): | 0 |
| Počet aktívnych kontaktov (štvorcový): | 0 |
| Montážne usporiadanie: | Základný prvok s centrálnou krycou doskou |
| S doplnkovým svetelným signálom: | Nie |
| Počet portov USB-A: | 0 |
| Počet portov USB-C: | 0 |
| Počet zásuviek: | 1 |
| Fázovo oddelené zásuvky: | Nie |
| Počet modulov (modulový systém): | 2 |
| Počet prepínateľných zásuviek: | 0 |
| Počet fáz: | 1 |
| Odtlačok / indikácia: | Žiadne |
| Typ pripojenia: | Push-in svorka |
| S odklápacím vekom: | Nie |
| S vylepšenou ochranou kontaktov: | Áno |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Nie |
| Metalická farba: | Nie |
| Transparentné: | Nie |
| Uzamykateľné: | Nie |
| Mechanizmus vysunutia: | Nie |
| Izolovaná montáž: | Nie |
| S funkčným osvetlením: | Nie |
| Ochrana proti prepätiu: | Nie |
| Ochrana proti poruchovému prúdu: | Nie |
| S miniatúrnou poistkou: | Nie |
| Špeciálne napájanie: | None |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Typ zapínania: | Montáž pomocou čeľuste a skrutky |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Ochrana povrchu: | Lakované |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| S funkciou loop through: | Áno |
| S vypínačom: | Nie |
| Farba operátora spínača: | čierna |
| Otočená stredová vložka: | Nie |
| Frekvencia (Min-Max): | 50-60HZ |
| Šírka zariadenia: | 74.6MM |
| Výška zariadenia: | 74.6MM |
| Hĺbka zariadenia: | 37.35MM |
| Kompatibilné s Apple HomeKit: | Nie |
| Kompatibilné s Amazon Alexa: | Nie |
| Kompatibilné s Asistentom Google: | Nie |
| K dispozícii je podpora IFTTT: | Nie |
| S opakovačom signálu Wi-Fi: | Nie |
| So zabudovaným reproduktorom bluetooth: | Nie |
| Pre ťažké podmienky (podľa VDE): | Nie |
| Zabudovaná hĺbka: | 27.4MM |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-35°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-35°C |
| Typ napätia: | AC |
| Dodávka energie: | Nie |
| Povaha kábla na pripojenie: | Pevné |
| Káblový úsek (Min-Max): | 2.5-2.5 mm² |
| Podpora káblov: | Iné |
| Pripojený objekt: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
