Legrand Valena Life USB Nabíjačka A+a 3A 15W Biela 753112
Kód: 753112Podrobný popis
VALENA LIFE USB NABÍJAČKA A+A 3A 15W BIELA
Elektroinštalačný prvok Legrand zo série Valena Life v prevedení biely je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 753112
- Séria: Valena Life
- Typ: Elektroinštalačný prvok
- Farba: Biely
- Krytie: IP40
- Mechanická odolnosť: IK04
- RAL: 9003
- Šírka: 75 mm
- Výška: 75 mm
- Hĺbka: 42 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP40, odolnosť IK04.
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vypínače |
|---|---|
| EAN: | 3414970456694 |
| Farba: | Biely |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| RAL: | 9003 |
| Séria: | Valena Life |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 753112 |
| Počet modulov (modulový systém): | 2 |
| Model: | Iné |
| Počet portov USB-A: | 2 |
| Počet portov USB-C: | 0 |
| Prevádzkové napätie (Min-Max): | 100-240V |
| Frekvencia (Min-Max): | 50-60HZ |
| Max. výstupný prúd: | 3000MA |
| Výstupné napätie (Min-Max): | 5-5V |
| Spotreba energie: | 0.068W |
| Typ pripojenia: | Skrutkovaná svorka |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Šírka zariadenia: | 75MM |
| Výška zariadenia: | 75MM |
| Hĺbka zariadenia: | 42MM |
| Min. hĺbka zabudovanej inštalačnej krabice: | 40MM |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Bezdrôtové pripojenie: | Nie |
| Zabudovaná hĺbka: | 32MM |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | 0-40°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -20-70°C |
| Typ napätia: | AC |
| Dodávka energie: | Nie |
| Výstupný výkon USB: | 15 |
| Napájací prúd (Min-Max): | 0.5-0.5A |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.07MA |
| Povinná neutralita: | Áno |
| Označenie svoriek: | Áno |
| Zhoda so záťažovým testom (1000 V): | Nie |
| Bez halogénov: | Áno |
| Počet terminálov: | 2 |
| Kapacita terminálov (Min-Max): | 1.5-2.5 mm² |
| Povaha kábla na pripojenie: | Pružné alebo pevné |
| Káblový úsek (Min-Max): | 1.5-2.5 mm² |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
