Legrand Valena Life Striedavý Prepínač č.6 Čierny 756316
Kód: 756316Podrobný popis
VALENA LIFE STRIEDAVÝ PREPÍNAČ Č.6 ČIERNY
Obojsmerný prepínač Legrand zo série Valena Life v prevedení čierna, plast je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 756316
- Séria: Valena Life
- Typ: Obojsmerný prepínač
- Farba: Čierna
- Materiál: Plast
- Krytie: IP20
- Mechanická odolnosť: IK04
- Menovitý prúd: 10 A
- Menovité napätie: 250 V
- Povrch: Matný
- Šírka: 74.6 mm
- Výška: 74.6 mm
- Hĺbka: 37.2 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP20, odolnosť IK04.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vypínače |
|---|---|
| EAN: | 3414972241342 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Menovitý prúd: | 10A |
| Napätie: | 250V |
| Povrch: | Matný |
| Séria: | Valena Life |
| Typ prístroja: | Obojsmerný prepínač |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 756316 |
| Spôsob činnosti: | Kolískový spínač / gombík |
| Montážne usporiadanie: | Základný prvok s centrálnou krycou doskou |
| Tlačidlový spínač: | Nie |
| Počet kolískových spínačov: | 1 |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Typ zapínania: | Montáž pomocou čeľuste a skrutky |
| S montážnou doskou: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Ochrana povrchu: | Lakované |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Farba operátora spínača: | čierna |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Nie |
| Osvetlenie: | Nie |
| Funkčné osvetlenie: | Iné |
| Typ osvetlenia: | Iné |
| Spínací prúd pre žiarivky: | 10 AX |
| Kontakt spätnej väzby: | Nie |
| Typ pripojenia: | Iné |
| Spínač kúrenia: | Nie |
| Spínač práčky: | Nie |
| Šírka zariadenia: | 74.6MM |
| Výška zariadenia: | 74.6MM |
| Hĺbka zariadenia: | 37.2MM |
| Zabudovaná hĺbka: | 27.5MM |
| Min. hĺbka zabudovanej inštalačnej krabice: | 30MM |
| Kompatibilné s Apple HomeKit: | Nie |
| Kompatibilné s Asistentom Google: | Nie |
| Kompatibilné s Amazon Alexa: | Nie |
| K dispozícii je podpora IFTTT: | Nie |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-40°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-40°C |
| Typ napätia: | AC |
| Frekvencia (Min-Max): | 50-60HZ |
| Káblový úsek (Min-Max): | 2.5-2.5 mm² |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
