Legrand Valena Life Stmievač Otočný 300W Biely 752160
Kód: 752160Podrobný popis
VALENA LIFE STMIEVAČ OTOČNÝ 300W BIELY
Elektroinštalačný prvok Legrand zo série Valena Life v prevedení biely, plast je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 752160
- Séria: Valena Life
- Typ: Elektroinštalačný prvok
- Farba: Biely
- Materiál: Plast
- Krytie: IP40
- Mechanická odolnosť: IK02
- Povrch: Lesklý
- RAL: 9003
- Šírka: 74.7 mm
- Výška: 74.7 mm
- Hĺbka: 32 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP40, odolnosť IK02.
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vypínače |
|---|---|
| EAN: | 3414970465092 |
| Farba: | Biely |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK02 |
| Povrch: | Lesklý |
| RAL: | 9003 |
| Séria: | Valena Life |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 752160 |
| Montážne usporiadanie: | Základný prvok s centrálnou krycou doskou |
| Spôsob činnosti: | Otočte / stlačte tlačidlo |
| Ovládanie aplikácií cez Bluetooth: | Nie |
| Sériový stmievač: | Nie |
| Typ nákladu: | Univerzálny |
| Vstup rozvodne: | Áno |
| Pamäť svetelných hodnôt: | Áno |
| Použiteľné pomocou tlačidla: | Áno |
| Použiteľné so snímačom pohybu: | Nie |
| Použiteľné s indikátorom prítomnosti: | Nie |
| Použiteľné s časovým spínačom / časovačom: | Nie |
| Použiteľné s prenosovým tlačidlom: | Áno |
| Použiteľné s infračerveným tlačidlom: | Nie |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Typ zapínania: | Montáž pomocou čeľuste a skrutky |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| RAL-číslo (podobné): | 9003 |
| Transparentné: | Nie |
| Menovité napätie (Min-Max): | 230-230V |
| Frekvencia (Min-Max): | 47-63HZ |
| Riadiace napätie (Min-Max): | 90-243V |
| Nominálna výkonová odporová záťaž (Min-Max): | 5-300W |
| Typ pripojenia: | Skrutkovaná svorka |
| Káblový úsek (Min-Max): | 2.5-2.5 mm² |
| Šírka zariadenia: | 74.7MM |
| Výška zariadenia: | 74.7MM |
| Hĺbka zariadenia: | 32MM |
| Kompatibilné s Apple HomeKit: | Nie |
| Kompatibilné s Asistentom Google: | Nie |
| Kompatibilné s Amazon Alexa: | Nie |
| K dispozícii je podpora IFTTT: | Nie |
| Zabudovaná hĺbka: | 32MM |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | 0-35°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -10-70°C |
| Typ napätia: | AC |
| Zhoda so záťažovým testom (1000 V): | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
