Legrand Niloé Žalúziový spínač Biely 764511
Kód: 764511Podrobný popis
NILOÉ ŽALÚZIOVÝ SPÍNAČ BIELY
Spínač Legrand zo série Niloé v prevedení biely, plast je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 764511
- Séria: Niloé
- Typ: Spínač
- Farba: Biely
- Materiál: Plast
- Krytie: IP31
- Mechanická odolnosť: IK04
- Menovitý prúd: 6 A
- Menovité napätie: 250 V
- Povrch: Lesklý
- RAL: 9003
- Šírka: 75.8 mm
- Výška: 75.8 mm
- Hĺbka: 40.3 mm
Produkt je navrhnutý na dlhodobé a bezpečné používanie v rámci systémov Legrand, pričom ponúka krytie IP31, odolnosť IK04.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vypínače |
|---|---|
| EAN: | 3414970683168 |
| Farba: | Biely |
| Krytie (IP): | IP31 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Menovitý prúd: | 6A |
| Napätie: | 250V |
| Povrch: | Lesklý |
| RAL: | 9003 |
| Séria: | Niloé |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 764511 |
| Na rolety: | Áno |
| Montážne usporiadanie: | Iné |
| Model: | 1-pólový spínač |
| Počet pólov: | 1 |
| Spôsob činnosti: | Kolískový spínač |
| Mechanicky ovládateľné: | Áno |
| Elektronicky ovládateľné: | Nie |
| Spôsob montáže: | Zapustená (omietka) |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ zapínania: | Montáž pomocou čeľuste a skrutky |
| Typ pripojenia: | Skrutkovaná svorka |
| RAL-číslo (podobné): | 9003 |
| Transparentné: | Nie |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Áno |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Šírka zariadenia: | 75.8MM |
| Výška zariadenia: | 75.8MM |
| Hĺbka zariadenia: | 40.3MM |
| Zabudovaná hĺbka: | 26.1MM |
| Kompatibilné s Apple HomeKit: | Nie |
| Kompatibilné s Asistentom Google: | Nie |
| Kompatibilné s Amazon Alexa: | Nie |
| K dispozícii je podpora IFTTT: | Nie |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-35°C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-35°C |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Káblový úsek (Min-Max): | 6-6 mm² |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
