LED žiarovka WIFI 9W - A60 / E27 / CCT + RGB - ZLS532W
Kód: ZLS532WPodrobný popis
LED žiarovka WIFI 9W - A60 / E27 / CCT + RGB - ZLS532W je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 9W, svetelný tok 805Lm, teplota chromatickosti CCT + RGB, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040917867 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | thermal PC + AL |
| Napätie: | AC220-240V |
| Pätica: | E27 |
| Rozmery: | Ø60x110 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 805Lm |
| Teplota chromatickosti: | CCT + RGB |
| Výkon: | 9W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/10/50 |
| Hmotnosť: | 35 |
| Kód výrobcu: | ZLS532W |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | áno ( WIFI ) |
| Uhol svetla: | 200° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
