LED žiarovka / filament BIELY 13W - G95 / E27 / 4000K - ZWF204
Kód: ZWF204Podrobný popis
LED žiarovka / filament BIELY 13W - G95 / E27 / 4000K - ZWF204 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 13W, svetelný tok 1520Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040912657 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | sklo |
| Napätie: | AC220-240V |
| Pätica: | E27 |
| Rozmery: | Ø95x140 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 1520Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Výkon: | 13W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/50 |
| Hmotnosť: | 56 |
| Kód výrobcu: | ZWF204 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
