LED žiarovka 6W - GU10 / SMD / 6500K - ZLS106
Kód: ZLS106Podrobný popis
LED žiarovka 6W - GU10 / SMD / 6500K - ZLS106 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 6W, svetelný tok 500Lm, teplota chromatickosti 6500K - studená biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040900883 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | thermal PC + AL |
| Napätie: | AC165-265V |
| Pätica: | GU10 |
| Rozmery: | Ø49x56 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 500Lm |
| Teplota chromatickosti: | 6500K - studená biela |
| Výkon: | 6W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/10/100 |
| Hmotnosť: | 62 |
| Kód výrobcu: | ZLS106 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
