LED žiarovka 5W - G9 / SMD / 2800K / W - ZLS615CW
Kód: ZLS615CWPodrobný popis
LED žiarovka 5W - G9 / SMD / 2800K / W - ZLS615CW je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 5W, svetelný tok 480Lm, teplota chromatickosti 2800K - teplá biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040905000 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | keramika |
| Napätie: | AC220-240V |
| Pätica: | G9 |
| Rozmery: | Ø28x40 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 480Lm |
| Teplota chromatickosti: | 2800K - teplá biela |
| Výkon: | 5W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/100/400 |
| Hmotnosť: | 20 |
| Kód výrobcu: | ZLS615CW |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 30 000h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
