LED žiarovka 4W - G9 / COB / 4000K - ZLS624COB
Kód: ZLS624COBPodrobný popis
LED žiarovka 4W - G9 / COB / 4000K - ZLS624COB je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 4W, svetelný tok 450Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040910059 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | sklo |
| Napätie: | AC220-240V |
| Pätica: | G9 |
| Rozmery: | 5x65 |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 450Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Výkon: | 4W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/100/500 |
| Hmotnosť: | 10 |
| Kód výrobcu: | ZLS624COB |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
