LED žiarivková trubica 9W - T8 / 600MM / 6500K, 25ks - TLS201
Kód: TLS201/25Podrobný popis
LED žiarivková trubica 9W - T8 / 600MM / 6500K, 25ks - TLS201 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 9W, svetelný tok 980Lm, teplota chromatickosti 6500K - studená biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040901347 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo, thermal PC - biela |
| Napätie: | AC100-240V |
| Pätica: | G13 |
| Rozmery: | Ø28x600 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 980Lm |
| Teplota chromatickosti: | 6500K - studená biela |
| Výkon: | 9W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/25 |
| Hmotnosť: | 100 |
| Kód výrobcu: | TLS201/25 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 300° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
