LED žiarivková trubica 18W - T8 / 1200MM / 4100K / PF09 / 3240Lm, 25ks - TLS6229
Kód: TLS6229/25Podrobný popis
LED žiarivková trubica 18W - T8 / 1200MM / 4100K / PF09 / 3240Lm, 25ks - TLS6229 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 18W, svetelný tok 3240Lm, teplota chromatickosti 4100K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040910141 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo, thermal PC - biela |
| Napätie: | AC100-240V |
| Pätica: | G13 |
| Rozmery: | Ø28x1200 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 3240Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4100K - neutrálna biela |
| Výkon: | 18W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Balenie: | 1/25 |
| Hmotnosť: | 175 |
| Kód výrobcu: | TLS6229/25 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 300° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
