LED záhradné svietidlo 3W / IP67 / 4000K - LGL421
Kód: LGL421Podrobný popis
LED záhradné svietidlo 3W / IP67 / 4000K - LGL421 je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 3W, svetelný tok Φuse170Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902542 |
| Balenie: | 1/4/40 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP67 |
| Napätie: | AC85-264V |
| Rozmery: | Ø40x66x(210) |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | Φuse170Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Lens |
| Výkon: | 3W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 265 |
| Kód výrobcu: | LGL421 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Naklápanie: | 135°/360° |
| Prívodný kábel: | 45cm-H05RN-F3G0,75mm |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 30° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
