LED vsadený panel 6W / PS / SMD / 2800K / WH - LPL211
Kód: LPL211Podrobný popis
LED vsadený panel 6W / PS / SMD / 2800K / WH - LPL211 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 6W, svetelný tok 410Lm, teplota chromatickosti 2800K - teplá biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 8585040902290 |
| Balenie: | 1/60 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | AL - biela |
| Napätie: | AC85-265V |
| Rozmery: | 120x120x19 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 410Lm |
| Teplota chromatickosti: | 2800K - teplá biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 6W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 138 |
| Kód výrobcu: | LPL211 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | 105 x 105 |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
