LED vonkajšie podlahové svietidlo 4W / IP67 GL511 / 2800K - LGL514S
Kód: LGL514SPodrobný popis
LED vonkajšie podlahové svietidlo 4W / IP67 GL511 / 2800K - LGL514S je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 4W, svetelný tok 210Lm, teplota chromatickosti 2800K - teplá biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902016 |
| Balenie: | 1/5/30 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP67 |
| Materiál: | metal |
| Napätie: | AC85-264V |
| Rozmery: | 60x60x57 |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 210Lm |
| Teplota chromatickosti: | 2800K - teplá biela |
| Typ difúzora: | Lens |
| Výkon: | 4W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 265 |
| Kód výrobcu: | LGL514S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø57 |
| Prívodný kábel: | 45cm-H05RN-F3G0,75mm |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 30° |
| Zaťaženie: | do 100kg |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
