LED vonkajšie podlahové svetlo 0,4W / IP67 FL104 / 4000K - LFL123
Kód: LFL123Podrobný popis
LED vonkajšie podlahové svetlo 0,4W / IP67 FL104 / 4000K - LFL123 je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 4W, svetelný tok 59Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040901941 |
| Balenie: | 1/10/60 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP67 |
| Materiál: | metal |
| Napätie: | DC12 |
| Rozmery: | 5x20 |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 59Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 4W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 97 |
| Kód výrobcu: | LFL123 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø32 |
| Prívodný kábel: | 2 x 1000mm |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Zaťaženie: | do 100kg |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
