LED technické nadpájacie svietidlo so senzorom 36W / IP65 /1200 / 4000K - LNL322/1S
Kód: LNL322/1SPodrobný popis
LED technické nadpájacie svietidlo so senzorom 36W / IP65 /1200 / 4000K - LNL322/1S je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 36W, svetelný tok 4140Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040912053 |
| Balenie: | 1/25 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | thermal PC |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | 1200x51x31 |
| Senzor: | (15sec / 5 lx / 4M) |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 4140Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 36W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 383 |
| Kód výrobcu: | LNL322/1S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | áno (max.1000W) |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vypínač: | - |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
