LED technické nadpájacie núdzové svietidlo 40W / 5W / IP65 / 1200 / 4000K / E - LNL324/3E
Kód: LNL324/3EPodrobný popis
LED technické nadpájacie núdzové svietidlo 40W / 5W / IP65 / 1200 / 4000K / E - LNL324/3E je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 40W/5Wvnúdzovomrežime, svetelný tok 5800Lm/600Lmvnúdzovomrežime, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040905505 |
| Balenie: | 1/20 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | thermal PC |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | 1200x83x73 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 5800Lm/600Lmvnúdzovomrežime |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 40W/5Wvnúdzovomrežime |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Doba svietenia pri výpadku prúdu: | 3h |
| Hmotnosť: | 1384 |
| Kód výrobcu: | LNL324/3E |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | áno (max.1000W) |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vypínač: | - |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
