LED svietidlo Linear High Bay 120W / 5000K - LNL127
Kód: LNL127Podrobný popis
LED svietidlo Linear High Bay 120W / 5000K - LNL127 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 120W, svetelný tok 16000Lm, teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040918260 |
| Balenie: | 1/1 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | metal - biela |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | 1200x200x90 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | 16000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | PMMA |
| Výkon: | 120W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 2660 |
| Kód výrobcu: | LNL127 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievanie: | nie |
| Uhol svetla: | 105° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
