LED svietidlo High Bay UFO 200W / IP65 / 5000K - LU323
Kód: LU323Podrobný popis
LED svietidlo High Bay UFO 200W / IP65 / 5000K - LU323 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 200W, svetelný tok Φuse-24000Lm, teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040907004 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | metal - čierna |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | Ø354x165 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | Φuse-24000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | 0° |
| Výkon: | 200W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 2705 |
| Kód výrobcu: | LU323 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievanie: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 90° |
| Životnosť: | 30 000 h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
