LED svietidlo High Bay UFO 150W / IP65 / 5000K + senzor + standby mode - LU112/SR
Kód: LU112/SRPodrobný popis
LED svietidlo High Bay UFO 150W / IP65 / 5000K + senzor + standby mode - LU112/SR je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 150W, svetelný tok 22500Lm, teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040904621 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | metal - čierna |
| Napätie: | AC90-305V |
| Rozmery: | Ø330x128 |
| Senzor: | Áno 5,8GHZ (Ø10m pri v10m/5lx-max/2sec-30min) |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 22500Lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | 0° |
| Výkon: | 150W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 2794 |
| Kód výrobcu: | LU112/SR |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Standby mode: | áno ( nastaviteľný ) |
| Stmievanie: | áno ( diaľkovým ovládačom RLU112 - nie je súčasťou balenia ) |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 90° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
