LED svietidlo High Bay UFO 150W / IP65 / 5000K - LU422N
Kód: LU422NPodrobný popis
LED svietidlo High Bay UFO 150W / IP65 / 5000K - LU422N je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 150W, svetelný tok Φuse-19700Lm, teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040918857 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | metal - čierna |
| Napätie: | AC120-277V |
| Rozmery: | Ø300x145 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | Φuse-19700Lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | 0° |
| Výkon: | 150W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 1600 |
| Kód výrobcu: | LU422N |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievanie: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 90° |
| Životnosť: | 50 000 h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
