LED svietidlo 9W / IP40 WTL / 1 / 300 / 4000K - LNL121/1
Kód: LNL121/1Podrobný popis
LED svietidlo 9W / IP40 WTL / 1 / 300 / 4000K - LNL121/1 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 9W, svetelný tok 900Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902894 |
| Balenie: | 1/50 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Materiál: | thermal PC |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | 300x57x26 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 900Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 9W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 35 000 |
| Hmotnosť: | 106 |
| Kód výrobcu: | LNL121/1 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | - |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vypínač: | áno |
| Životnosť: | 35 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
