LED stropnica STAR + diaľkový ovládač 36W - LCL534AS
Kód: LCL534ASPodrobný popis
LED stropnica STAR + diaľkový ovládač 36W - LCL534AS je navrhnutý ako ovládacie príslušenstvo, ktoré zjednodušuje každodennú prácu so svietidlami. V praxi pomáha zvýšiť komfort obsluhy a umožňuje rýchlejšie prispôsobenie osvetlenia aktuálnym potrebám priestoru.
Pri používaní oceníte najmä výkon 36W, svetelný tok total -2700Lm, teplota chromatickosti 3000K - 6500K, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040908377 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | metal - biela |
| Napätie: | AC180-260V |
| Rozmery: | Ø375x65 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | total -2700Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 6500K |
| Typ difúzora: | Acryl - star (biela) |
| Výkon: | 36W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 25 000 |
| Diaľkový ovládač: | áno |
| Hmotnosť: | 846 |
| Kód výrobcu: | LCL534AS |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nočný režim: | áno |
| Stmievanie: | áno |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 25 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
