LED stropnica OPAL 24W / SMD / 4000K - LCL423S
Kód: LCL423SPodrobný popis
LED stropnica OPAL 24W / SMD / 4000K - LCL423S je vhodná do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 24W, svetelný tok 1800Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040908346 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | metal - biela |
| Napätie: | AC180-260V |
| Rozmery: | Ø375x65 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 1800Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | MS - opal |
| Výkon: | 24W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 25 000 |
| Hmotnosť: | 634 |
| Kód výrobcu: | LCL423S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 25 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
