LED stojaca lampa XENIA 12W stmievateľná s časovačom ( stôl / zem / clip ) - DL4306/B
Kód: DL4306/BPodrobný popis
LED stojaca lampa XENIA 12W stmievateľná s časovačom ( stôl / zem / clip ) - DL4306/B je vhodná do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 12W, svetelný tok 800Lm, teplota chromatickosti 3000K - 6500K, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 8585040905796 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | ALU - čierna |
| Napätie: | AC100-240V |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 800Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 6500K |
| Výkon: | 12W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Bezdrôtové nabíjanie mt: | nie |
| Hmotnosť: | 3465 |
| Kód výrobcu: | DL4306/B |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Možnosť stmievania: | áno |
| Nabíjačka usb: | nie |
| Nočné osvetlenie: | nie |
| Časovač: | áno |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
