LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 5 SOLAR
Kód: FLP5SOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 5 SOLAR prináša praktické riešenie ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 4500 K, krytie (ip) IP44 a kapacita akumulátora 1500 mAh. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je led reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - flp5solar pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084942366 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 4,8M |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 3,7V (18650, Li-ion) |
| Počet svetelných zdrojov: | 72 ks |
| Rozmery: | solárna batéria: 190x200x50 mm, reflektor: 200x190x120 mm |
| Teplota chromatickosti: | 4500 K |
| Výkon: | 5,5W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | LED (2835 SMD) |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| Kód výrobcu: | FLP5SOLAR |
| Kapacita akumulátora: | 1500 mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
