LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 1600 SOLAR
Kód: FLP1600SOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 1600 SOLAR je vhodný na bezpečné a praktické osvetlenie exteriéru v každodennej prevádzke. Pomáha zlepšiť viditeľnosť, bezpečnosť a komfort pri používaní vonkajších priestorov.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6000 K, krytie (ip) IP65 a kapacita akumulátora 5400 mAh / 7,4V. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084951610 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor Lithium pack, 18650 |
| Počet svetelných zdrojov: | 40 ks SMD 2835 LED |
| Rozmery: | 23,2x49,2x5,8CM |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Výkon: | 15W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| Kód výrobcu: | FLP1600SOLAR |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Kapacita akumulátora: | 5400 mAh / 7,4V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
