LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 1100 SOLAR
Kód: FLP1100SOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP 1100 SOLAR prináša praktické riešenie ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Je vhodný tam, kde je dôležitá kombinácia výkonu, odolnosti a jednoduchej montáže.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6000 K, krytie (ip) IP65 a kapacita akumulátora 7200 mAh / 3,7V. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
LED reflektor so solárnym panelom a senzorom pohybu - FLP1100SOLAR je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084951603 |
| Dĺžka kábla: | 2,8M |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor Lithium 18650 |
| Počet svetelných zdrojov: | 55 ks SMD 2835 LED |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Výkon: | 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Svietivosť: | 1100 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| Kód výrobcu: | FLP1100SOLAR |
| Kapacita akumulátora: | 7200 mAh / 3,7V |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
