LED reflektor so solárnym panelom a PIR pohybovým senzorom - FLP 500 SOLAR
Kód: FLP500SOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom a PIR pohybovým senzorom - FLP 500 SOLAR sa hodí na bezpečné a praktické osvetlenie exteriéru v každodennej prevádzke. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6000 K, krytie (ip) IP65 a kapacita akumulátora 3000 mAh. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
LED reflektor so solárnym panelom a PIR pohybovým senzorom FLP500SOLAR je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084947408 |
| Farba: | čierna farba |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Napájanie: | Li-ion akumulátor, 18650 |
| Počet svetelných zdrojov: | 30 ks |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Výkon: | 5W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | SMD 2835 LED |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| PIR senzor pohybu: | PIR senzor pohybu max. 6M |
| Kód výrobcu: | FLP500SOLAR |
| Kapacita akumulátora: | 3000 mAh |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
