LED reflektor so solárnym panelom a PIR pohybovým senzorom - FLP 1000 SOLAR
Kód: FLP1000SOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom a PIR pohybovým senzorom - FLP 1000 SOLAR prináša praktické riešenie ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Pomáha zlepšiť viditeľnosť, bezpečnosť a komfort pri používaní vonkajších priestorov.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6000 K, krytie (ip) IP65 a kapacita akumulátora 7200 mAh. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je led reflektor so solárnym panelom a pir pohybovým senzorom flp1000solar pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084947415 |
| Farba: | čierna farba |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Napájanie: | Li-ion akumulátor, 18650 |
| Počet svetelných zdrojov: | 60 ks SMD 2835 LED |
| Rozmery: | 30x25x3,5CM |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Výkon: | 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | SMD 2835 LED |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| PIR senzor pohybu: | PIR senzor pohybu max. 8M |
| Kód výrobcu: | FLP1000SOLAR |
| Kapacita akumulátora: | 7200 mAh |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
