LED reflektor so solárnym panelom, s pohybovým senzorom, čierna - FLP 2/BK SOLAR
Kód: FLP2/BKSOLARPodrobný popis
LED reflektor so solárnym panelom, s pohybovým senzorom, čierna - FLP 2/BK SOLAR prináša praktické riešenie na bezpečné a praktické osvetlenie exteriéru v každodennej prevádzke. Je vhodný tam, kde je dôležitá kombinácia výkonu, odolnosti a jednoduchej montáže.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita akumulátora 1200 mAh, napájanie 3,7V, lítiová batéria (nevymeniteľná) a počet svetelných zdrojov 10x2835 SMD ( 8 ks predných, 2 ks zadných). V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
LED reflektor so solárnym panelom FLP2/BKSOLAR je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084935276 |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | 3,7V, lítiová batéria (nevymeniteľná) |
| Počet svetelných zdrojov: | 10x2835 SMD ( 8 ks predných, 2 ks zadných) |
| Výkon: | 1,5W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Svietivosť: | 200 lm |
| Umiestnenie na stenu: | Áno |
| Prevádzkový čas: | Svietidlo svietí s 3% intenzitou svetla (predné aj zadné LED), v prípade detekcie pohybu svietivosť sa zvýši na 100% cca. na 10 sekúnd. |
| Kód výrobcu: | FLP2/BKSOLAR |
| Hmotnosť: | 218 g |
| Kapacita akumulátora: | 1200 mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
