LED pouličné svietidlo na prechod pravé 40W / 5000K - LSL621/RP
Kód: LSL621/RPPodrobný popis
LED pouličné svietidlo na prechod pravé 40W / 5000K - LSL621/RP je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 40W, svetelný tok Φuse-5800Lm(120°), teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040905666 |
| Balenie: | 1/4 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | metal - šedá |
| Napätie: | AC100-277V |
| Rozmery: | 420x210x85 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | Φuse-5800Lm(120°) |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Lens, ABS |
| Výkon: | 40W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 3220 |
| Kód výrobcu: | LSL621/RP |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Motáž na výložník s ø: | 50mm |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 36 x 106° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
