LED pouličné svietidlo 100W / 4000K - LSL323N
Kód: LSL323NPodrobný popis
LED pouličné svietidlo 100W / 4000K - LSL323N je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 100W, svetelný tok 12000Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pouličné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040911063 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Materiál: | metal - šedá |
| Napätie: | AC170-400V |
| Rozmery: | 433x168x80 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 12000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Lens, ABS |
| Výkon: | 100W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 35 000 |
| Hmotnosť: | 2120 |
| Kód výrobcu: | LSL323N |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Motáž na výložník s ø: | 60mm |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK07 |
| Uhol svetla: | 60 x 140° |
| Životnosť: | 35 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
