LED podlinkové svietidlo 15W / IP44 LB02 / 600 / SMD / 4000K - LNL7321/WH
Kód: LNL7321/WHPodrobný popis
LED podlinkové svietidlo 15W / IP44 LB02 / 600 / SMD / 4000K - LNL7321/WH je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 15W, svetelný tok 1500Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040910608 |
| Balenie: | 1/50 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC - biele kryty |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | 600x39x63 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 15 000x |
| Svetelný tok: | 1500Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 15W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 238 |
| Kód výrobcu: | LNL7321/WH |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | - |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vypínač: | áno |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
