LED podlinkové svietidlo 12W / IP20 T5 / 900 / 4000K - LNL823
Kód: LNL823Podrobný popis
LED podlinkové svietidlo 12W / IP20 T5 / 900 / 4000K - LNL823 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 12W, svetelný tok 1250Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902825 |
| Balenie: | 1/25 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | thermal PC |
| Napätie: | AC175-265V |
| Rozmery: | 880x23x35 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | 1250Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 12W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 150 |
| Kód výrobcu: | LNL823 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Nadpájatelné: | áno (max.200W) |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 180° |
| Vypínač: | áno |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
