LED podhľadový panel 40W / 595x595 / SMD / 4500K / WH - PL121
Kód: PL121Podrobný popis
LED podhľadový panel 40W / 595x595 / SMD / 4500K / WH - PL121 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 40W, svetelný tok 3400Lm, teplota chromatickosti 4500K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 8585040901507 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | AL - biela |
| Napätie: | AC180-240V |
| Rozmery: | 595x595x10 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 25 000x |
| Svetelný tok: | 3400Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4500K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 40W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 40 000 |
| Hmotnosť: | 1765 |
| Kód výrobcu: | PL121 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 40 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
