LED podhľadové svietidlo WIFI 7W / IP44 / 3000K - 6500K / SI - LDL163/SW
Kód: LDL163/SWPodrobný popis
LED podhľadové svietidlo WIFI 7W / IP44 / 3000K - 6500K / SI - LDL163/SW je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 7W, svetelný tok Φuse520Lm(120°)total -620Lm, teplota chromatickosti 3000K - 6500K, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040907394 |
| Balenie: | 1/100 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC/AL - strieborná |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | Ø92x52 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | Φuse520Lm(120°)total -620Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 6500K |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 7W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 110 |
| Kód výrobcu: | LDL163/SW |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø75 |
| Možnosť stmievania: | áno (APP) |
| Nočný režim: | áno |
| Smart: | Wifi 2,4GHz ( TUYA/SmartLife - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME ) + BT(BLE) |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
