LED podhľadové svietidlo WIFI 10W / IP44 / 3000K - 6500K / SI - LDL164/SW
Kód: LDL164/SWPodrobný popis
LED podhľadové svietidlo WIFI 10W / IP44 / 3000K - 6500K / SI - LDL164/SW je vhodné do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 10W, svetelný tok Φuse730Lm(120°)total -870Lm, teplota chromatickosti 3000K - 6500K, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040907417 |
| Balenie: | 1/50 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC/AL - strieborná |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | Ø115x60 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | Φuse730Lm(120°)total -870Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K - 6500K |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 10W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 144 |
| Kód výrobcu: | LDL164/SW |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø90 |
| Možnosť stmievania: | áno (APP) |
| Nočný režim: | áno |
| Smart: | Wifi 2,4GHz ( TUYA/SmartLife - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME ) + BT(BLE) |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
