LED podhľadové svietidlo 7W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / BK - LDL153/B
Kód: LDL153/BPodrobný popis
LED podhľadové svietidlo 7W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / BK - LDL153/B je vhodné do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 7W, svetelný tok Φuse520Lm(120°)total -620Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040910592 |
| Balenie: | 1/100 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC/AL - čierna |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | Ø92x52 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | Φuse520Lm(120°)total -620Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 7W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 96 |
| Kód výrobcu: | LDL153/B |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø75 |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
