LED podhľadové svietidlo 3W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / WH - LDL151
Kód: LDL151Podrobný popis
LED podhľadové svietidlo 3W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / WH - LDL151 je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 3W, svetelný tok total-380Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040919090 |
| Balenie: | 1/100 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC/AL - biela |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | Ø 92x52 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | total-380Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 3W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 100 |
| Kód výrobcu: | LDL151 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø 75 |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
