LED podhľadové svietidlo 10W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / SI - LDL154/S
Kód: LDL154/SPodrobný popis
LED podhľadové svietidlo 10W / IP44 / DR01 / SMD / 4000K / SI - LDL154/S je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 10W, svetelný tok Φuse720Lm(120°)total-850Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040904379 |
| Balenie: | 1/50 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | thermal PC/AL - antikor |
| Napätie: | AC180-265V |
| Rozmery: | Ø115x60 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | Φuse720Lm(120°)total-850Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 10W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Hmotnosť: | 166 |
| Kód výrobcu: | LDL154/S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Montážny otvor (mm): | Ø90 |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 30 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
