LED panel backlite 25W / 295x595 / SMD / 4000K / WH / UGR19 - PL6221U
Kód: PL6221UPodrobný popis
LED panel backlite 25W / 295x595 / SMD / 4000K / WH / UGR19 - PL6221U je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 25W, svetelný tok 3000Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 8585040910424 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | AL - biela |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | 295x595x25 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 3000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 25W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 792 |
| Index oslnenia - ugr: | <19 |
| Kód výrobcu: | PL6221U |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
