LED panel backlite 25W / 295x595 / SMD / 4000K / WH - PL6221
Kód: PL6221Podrobný popis
LED panel backlite 25W / 295x595 / SMD / 4000K / WH - PL6221 je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 25W, svetelný tok 3000Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040910417 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | AL - biela |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | 295x595x25 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 3000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Opal |
| Výkon: | 25W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 712 |
| Index oslnenia - ugr: | <23 |
| Kód výrobcu: | PL6221 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Možnosť stmievania: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
