LED otáčateľné svietidlo so senzorom pohybu - PNL 5
Kód: PNL5Podrobný popis
LED otáčateľné svietidlo so senzorom pohybu - PNL 5 prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 3 x AAA (1,5V) batéria, nie je príslušenstvom, výkon 2W a zdroj svetla vysoká svietivosť, 2W COB LED. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
LED otáčateľné svietidlo so senzorom pohybu - PNL 5 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5999084942274 |
| Napájanie: | 3 x AAA (1,5V) batéria, nie je príslušenstvom |
| Výkon: | 2W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | vysoká svietivosť, 2W COB LED |
| Možnosť umiestniť na rovnú plochu: | Áno |
| PIR senzor pohybu: | Áno |
| Typy prevádzok: | ON, OFF, AUTO |
| Počet LED: | 1 ks |
| Farba LED: | studená biela |
| Vypínač: | ON, OFF, AUTO |
| Dosah snímania: | ~ 4M |
| Uhol snímania: | ~ 110° |
| Kód výrobcu: | PNL5 |
| Typ vypínača: | ON, OFF, AUTO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
