LED núdzové svietidlo 1W / 3h / IP20 - LEL201
Kód: LEL201Podrobný popis
LED núdzové svietidlo 1W / 3h / IP20 - LEL201 je určené pre pracovné a technické priestory, kde je dôležitá rovnomerná svietivosť, spoľahlivosť a stabilná prevádzka. Vhodné je najmä do hál, skladov, dielní, výrobných priestorov alebo prevádzok s vyššími nárokmi na osvetlenie.
V praxi oceníte najmä výkon 1W, svetelný tok 50Lm, teplota chromatickosti 6000K - studená biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Robustné prevedenie podporuje dlhodobé používanie v náročnejšom režime a zároveň uľahčuje začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040903341 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | thermal PC - biela |
| Napätie: | AC100-240V |
| Rozmery: | 310x257x110 |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 50Lm |
| Teplota chromatickosti: | 6000K - studená biela |
| Typ difúzora: | Transparent |
| Výkon: | 1W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Doba svietenia pri výpadku prúdu: | 3h |
| Hmotnosť: | 870 |
| Kód výrobcu: | LEL201 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Svietenie počas nabíjania: | áno |
| Svietenie pri výpadku: | áno |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
